Mojtaba Golnouri - مجتبی گل نوری
وب سایت مجتبی گل نوری
مهندس و توسعه دهنده نرم افزار
Mojtaba Golnouri - مجتبی گل نوری
صفحه نخست / مدیریت محتوای ایرانی سایتیمو
sitimo-banner

سایتیمو یک سیستم مدیریت محتوای ایرانی بر پایه asp.net core می باشد که از صفر و با توجه به نیازهایی که در این سال ها از عموم کاربران دیده ام به صورت اختصاصی برای پروژه های تحت وب مشتریان خود نوشته ام. هدف من این بود که کاربران از طریق سایتیمو بتوانند یک وب سایت استاندارد را در قالب وجود ابزارهای اصلی داشته باشند. در معماری و توسعه این پلتفرم سعی کرده ام تا از وجود سربارهای مختلف جلوگیری کنم تا یک نرم افزار سبک و قابل فهم را به کاربران خود ارائه دهم. لازم به ذکر است قابلیت های اصلی در سایتیمو لحاظ شده است اما چنانچه مشتری درخواست یک ویژگی جدید را داشته باشد می توان به سادگی و با قیمت مناسب آن را برای سایتیمو توسعه داد. مشاهده محیط کاربری پنل مدیریت سایتیمو »

محاسبه قیمت با توجه به امکانات درخواستیشماره حساب
شما می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب: ۰۲۰۵۸۹۳۰۲۵۰۰۹ یا شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۴۹۹۶۸۹۹۳۴ بانک ملّی به نام مجتبی گل نوری پرداخت نمایید. حتماً پس از پرداخت، شماره واریزی خود را برای شماره تماس ذکر شده پیامک کنید.

ثبت سفارش
برای ثبت سفارش با شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۴۶۲۹۶ یا پست الکترونیک: golnouri@gmail.com تماس بگیرید. لازم به ذکر است قیمت محاسبه شده قطعی نیست و برای دریافت قیمت قطعی پروژه خود باید تماس بگیرید. بازگشت به صفحه نخست »